BynAnqeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BynAnqeL

bayan melekler wep forumu Web Forumu / Türkce Rap, Program Download, Msn, Full Mp3

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı?

2 posters

Açarım uyumaya devam ederim
sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Vote_lcap0%sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ya git yaa manyakmısın nesin derim
sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Vote_lcap0%sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Seni Seviyorum der uykumu bölerim onun için
sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Vote_lcap50%sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Açmam sessize alırım
 0% [ 0 ]
Açarım bende der kapatırım
 0% [ 0 ]
hiçkimse için uykumu bölemem
sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Vote_lcap50%sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Ben derimkii..
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
Anq£L
Admin
Admin
Anq£L

sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Empty
MesajKonu: sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı?   sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 3:39 pm

Açarım uyumaya devam ederim
Ya git yaa manyakmısın nesin derim
Açmam sessize alırım
Açarım bende der kapatırım
hiçkimse için uykumu bölemem
Ben derimkii..
http://crazyangel.yetkinforum.com
By.KaBuS
Admin
Admin

sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Empty
MesajKonu: Geri: sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı?   sevqiliniz qece uykunuzun en qüzel yerinde seni seviyorum demek için aradı? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 9:59 am

Ben pek uyumadığım için bu ankette bana uygun olan bu :trkiye:

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 110 - Özledim Seni
» Gökhan Tepe-Çok Özlüyorum Seni
» SevgiLiniz size ''seni aLdattım''dese tepkiniz Ne oLurdu ?
» Sevgiliniz İçin Takım Değiştirirmisiniz?
» Sevgiliniz İçin Takım Değiştirirmisiniz?